gamyun.net'i doğru görüntüleyebilmek için tarayıcını güncellemelisin, güncelleyemiyorsan başka bir tarayıcıyı ücretsiz yükleyebilirsin.

YARDIM

Tüm Yardım Başlıkları >
 

iPhone Uygulamamız

Gamyun iPhone uygulaması sayesinde, iPhone ve iPad'inizden de Gamyun'a girebilir, arkadaşlarınızla sohbet edebilir ve yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Yapmanız gereken, Uygulama Mağazasına girip Gamyun'u telefonunuza kurmak. 

Gamyun uygulamamızın ilk sürümü maalesef oyun içermemektedir, fakat, tüm salonlara girip sohbet edebilir, arkadaşlarınıza ulaşabilir, farklı salonlardaki arkadaşlarınızla dahi sohbet edebilirsiniz. Oyunlarımızdan bazılar, zamanla güncellemeler ile uygulamamıza eklenecektir. 

Üstelik iPhone uygulamamız ÜCRETSİZ! Hemen şimdi uygulama mağazasına (App Store'a) gir, Gamyun kelimesini arat ve Gamyun uygulamasını kur!

Uygulamanın Kullanılması 

Uygulamamız genel olarak üç bölümden oluşmaktadır. Bunlardan birincisi, üstteki mavi bölüm, icon menu bar. Bu bölümün hemen altında içerikler yer alır. İçeriklerin hemen altında da, içerik menüsü şeklinde adlandırdığımız turuncu bölümü bulabilirsiniz. 


iPhone ekranı, bilgisayar ekranına göre küçük olduğundan, içerikler swipe ile geçebileceğiniz yan yana sayfalardan oluşmaktadır. Dilerseniz swipe ederek, dilerseniz de menüden ilgili içeriğin simgesine tıklayarak o içeriğin görüntülenmesini sağlayabilirsiniz. 
İçeriklere max alan sağlayabilmek için, icon menu bar'i yukarı doğru iterek küçültebilirsiniz. Ayrıca, hangi içerik olursa olsun, icon menu bar'ı aşağı çekerek de, döndürme kilidi ve durum çubuğu ayarlarına ulaşabilirsiniz. 


iPhone uygulamamızdan salonlara giriş yapabilmek için Gamyun üyeliği gereklidir. Mevcut gamyun üyelerimiz, mevcut rumuz ve şifrelerini Kullanıcı bölümünden girerek giriş yapabilirler. Özellikle süslü rumuz'a sahip üyelerimiz rumuz yerine e-mail adreslerini de kullanarak kolayca giriş yapabilirler. 


Salon'a giriş yaptıktan sonra gelen ilk ekran salon konuşmalarının yapıldığı bölümdür. Buradan, salondaki üyelere bakabilir, tıklayarak onlarla iletişime geçmek için özel pencereleri açabilirsiniz. Destek 

Uygulamamızda karşılaştığınız hataları ya da önerilerinizi bize destek(at)gamyun.net adresinden iletebilirsiniz.