gamyun.net'i doğru görüntüleyebilmek için tarayıcını güncellemelisin, güncelleyemiyorsan başka bir tarayıcıyı ücretsiz yükleyebilirsin.

BLOG

Sevgililer günü diye bir gün...

13 Şubat 2021, 12.53
A- A+

Derin bir nefes çektigi sigarasının dumanını üflerken kendi kendine söylenir gibi mırıldan dı "İmkansız aşk araf da kalmak gibidir" ne gidebilir ne kalabilirsin... Açık yeşil den maviye çalan gözleri buğulandı belli belirsiz. Diğeri deşti, kanatttı yarayı susmasını istemezcesine "çok sevdin değil mi?" diye sordu.

Çok sevdim be hem de çok. Ben onun evladının elini tutuşunu sevdim biliyormusun? Ben onu dost olacak kadar, eşini anlatmasını dinleyecek kadar; ben onu hiç tanımadıgım gençlik aşkını dinleyip hiç tanımadıgım bir kadından sırf onu üzdüğü için nefret edecek kadar sevdim. Durdu gülümsedi... Saçmalık dedi derin bir nefes daha çekti sigarasından...

İyimisin diye sordu diğeri, sanki kötüyüm dese yardımı olacakmış gibi. İyiyim dedi bir nefes daha çekti sigaradan dudaklarından süzülen dumanın havada helezonlar çizişini izlerken en kötüsü ne biliyormusun dedi.  Diğeri merakla atıldı nedir?

Söyliyemediğin aşkın anlaşılmasını bekleme ve bunun anlaşılmasından da ölesiye korkma hali. Sonuç... Kaçıyorsun işte ölesiye kaçıyorsun. O neden kaçtığını anlamazken sen anlamasından korkarak kaçıyorsun. Biliyorsun çünkü bir kez tutulsa elin bir kez aşk'la bakabilsen gözlerine kaçacak gücü kendinde bulamıyacaksın. Belki o da bulamıyacak o gücü ve gitmesi gereken sensin. Boş ver hadi bak sevgililer günü kap bir kadeh içelim ve kadeh kaldıralım hiç doğmamış aşklara ve yalnız sevgililere....

YORUMLAR


Henüz yorum yapılmamış :( Yazık ama blog sahibi senin yorumunu bekliyor olabilir

Yorum yapabilmek için ÜYE GİRİŞİ yapmalısın