gamyun.net'i doğru görüntüleyebilmek için tarayıcını güncellemelisin, güncelleyemiyorsan başka bir tarayıcıyı ücretsiz yükleyebilirsin.

YARDIM

Tüm Yardım Başlıkları >
 

Cep Oyunları Telefonuma Nasıl Yüklerim?

[Cep oyun kullanım kılavuzu için buraya tıklayınız]

Cep oyunları telefonuza, http://wap.gamyun.net adresine cep telefonunuzdan girerek yükleyebilirsiniz.

http://wap.gamyun.net adresine giriş yapabilmek için telefonunuzdaki WEB uygulamasını çalıştırmalısınız. Nokia 6230i için şu şekildedir:

Web uygulamasını çalıştırdıktan sonra Adrese Git seçeneğini bulunuz (Diğer telefonlarda farklı bir isim olabilir)ve adres kısmına http://wap.gamyun.net yazınız.


Wap adresimize girdiğinizde, aşağıdakine benzer bir görüntü ile karşılaşırsınız.İlk seçenek olan Cep Oyun Yükleme adımını seçerek cep oyunlarımızı yükleyebilirsiniz.

 

 


Sistemimiz tarafından bir çok cep telefonu otomatik olarak tanınmaktadır. Otomatik tanınmayan cep telefonları için, telefonunuza en yakın modeli seçebilirsiniz. İstediğiniz uygulamanın karşısında bulunan İndir seçeneğine tıklayarak, uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz.
Gelen onay sorularını da olumlu cevapladıktan sonra, oyun yüklenmeye başlayacaktır.

 Kurulum işlemi tamamlandığında, uygulamayı doğrudan çalıştırabilirsiniz. Uygulama telefonunuza kurulduğundan, tekrar çalıştırmak istediğinizde yeniden yüklemenize gerek yoktur. Java uygulamalarının kurulu olduğu yerden uygulamayı tekrar çalıştırabilirsiniz.

 


Not1: Cep oyunları GPRS/Wap bağlantısı üzerinden indirmeniz durumunda, operatörünüzün GPRS/Wap tarifesi üzerinden indirilen veri ile orantılı olarak ücretlendirilirsiniz.
Not2: Oyunlar yüklenirken hata alıyorsanız, cep telefonunzdaki WEB uygulamasının önbelleğini, Önbelleği Boşalt seçeneğinden boşaltmalısınız.