gamyun.net'i doğru görüntüleyebilmek için tarayıcını güncellemelisin, güncelleyemiyorsan başka bir tarayıcıyı ücretsiz yükleyebilirsin.

BLOG

Bir veda edemeden..

06 Şubat 2018, 21.17
A- A+

Bazı zamanlar vardır; kendini bile görmek istemezken aynalarda,sadece onu görmek istersin karşında..
Kimsenin sesine tahammülün yokken, ONUN sesini iki saniye duymak ister duyamazsın.. Sadece anımsarsın önceki zamanlardan aklında kalan anılarınızdan.
Yağan yağmur yüzüne çarptıkça sinirlenirsin, oysa geçmişte saçlarını ve yüzünü okşayan ellerin o an orada olması için bile her şeyini verebilirsin.
Yağmurda da yürümek istemeyeceksin ayrıca.. Hatırla, en son yağmurda yürürken beraber ıslanmıştınız kahkalarla.. Yağmuru çok seviyorken artık nefret edeceksin..
En sevdiğin yemeği yiyemezsin, yedikçe yüreğin burkulur - çünkü artık tabağının yanında bir tek çatal tek bir bıçak vardır.
Kahveni içerken sanki kezzap içiyor gibi hissedersin, içemez olursun.. Bilirsin ki ONUNLA içtiğin şekersiz kahvelerin muhteşem tadı asla geri gelmeyecektir. Boşuna 5 tane şeker atma bardağa, hiçbir işe yaramayacak..
Canım sıkıldı sinemaya gideyim desen o da zevk vermeyecek.. Düşünsene; en son ONUNLA el ele girdin o sinema salonuna.. En son ONUNLA göz göze geldin karanlıkta.. Film bitene kadar tek yapacağın boş koltuklara bakmak olacak.
ONUN için yaptığın havuçlu cevizli keki bir daha yapmak istemeyeceksin. Korkma, zaten canın da çekmeyecek asla.. Canın çekerse canın yanacak bilirsin..
Dinlediğin her şarkı sanki ona veya sana yazılmış gibi hissedeceksin, her şarkıda ayrı bir anınız gelecek aklına.. Anımsadıkça ağlayacak, ağladıkça daha çok anımsayacaksın.. 
Gecelere düşman olacaksın.. Çünkü ONUN yokluğu en çok gece vuracak yüreğine.. "Şuan uyuyor mudur? - Beni düşünüyor mudur?" gibi düşüncelere hiç girme.. Düşünse de düşünmese de şuan ki durumunu değiştirmeyecek, acın azalmadığı gibi artacaktır..
Ne arkadaşlarınla ne de ailenle zaman geçirmek istemeyeceksin.. Çünkü senin tüm zamanın daha öncesinde sadece ona ayrılmıştı.. Şuanda da onu düşünmeye ayrılmış durumda..
Fotoğraflarına bakacaksın saatlerce günlerce.. Hatta çektiği bir gofret fotoğrafına bile ağlayarak dalıp gideceksin. Çünkü o gofreti tutan eller ONUN elleri ve sen fotoğrafı yakınlaştırıp telefonun soğuk ekranından o sıcak elleri hissetmeye çalışacaksın parmaklarının uçlarıyla..
Onun kokusunu asla unutmayacaksın. Kazağına sinen o muhteşem kokuyu her içine çekişinde gözlerinden sel halinde akacak yaşlar.. Öyle göz dolması falan değil, gözlerinde fırtına kopacak ve kısa sürmeyecek dinmesi..
Kadehler belki de en yakın dostun olacak bu dönemde, dikkatli ol.. Çünkü ONUNLA beraber "AŞKA" diye göğe kaldırıp tokuşturduğunuz kadehler sızana kadar masanda seninle beraber olacak..
En çok koyan da ne olacak biliyor musun? 
Gerçekten çok severken vedalaşamadan ayrılmak.. Son bir kez sesini duyamadan.. Son bir kez sarılamadan, kokusunu içine çekemeden uzaklaşmak..
YORUMLAR

08 Şubat 2018, 17.47
Aşık veda edemez. Sen aşık değil aşık olduğunu sanan birisin.
Yorum yapabilmek için ÜYE GİRİŞİ yapmalısın