gamyun.net'i doğru görüntüleyebilmek için tarayıcını güncellemelisin, güncelleyemiyorsan başka bir tarayıcıyı ücretsiz yükleyebilirsin.

Hakkımızda

 

Gamyun.Net  2000 yılı itibari ile Türkiye yazılım sektöründe faaliyet gösteren 2 girişimci tarafından kurulmuş özgün oyun sitesidir. Yıllar içerisinde hem gelişen teknolojiye hızlıca entegre olmuş, hem de gelişen Türk Internet sektörü içerisinde tanıtım faaliyetlerine devam etmiştir.

Aralık 2015 itibariyle üye sayımız 7 milyon, her gün oynanan oyun sayısı ise 250 binin üzerinde.

Üyelerimizin %75’i Türkiye içerisinden olmasının yanı sıra, %19 Avrupa, %6 Amerika ve diğer küçük dilimlerde ise Afrika, Arabistan ve Uzakdoğu üzerinden erişim yapması sayesinde oldukça geniş bir coğrafyadan ziyaretçi almaktayız.

Gamyun 2005 yılı içerisinde Türkiye'nin ilk ve tek Multiplayer Cep telefonu oyununu geliştirmiş ve halen bu alanda çalışmalarını sürdürerek üyelerine sunmaktadır.

Internet dünyasında en büyük sorunlardan olan güvenlik ve illegal içerik konusunda yine tamamen kendi fikrimiz ve geliştirmemiz olan güvenlik uygulamaları ile gamyun üyelerine küfürsüz, sağlıklı bir oyun mecrası sunmaktadır. Mevcut operatör kadrosu ilede editöryal sorunlara en aktif destek veren sitelerden biri pozisyonundadır.

Gelecek dönemde özellikle yeni oyunlarımız ile üyelerimizin daha fazla ilgi gösterecekleri alanlardan olmaya devam edeceğiz.

Tüm üyelerimize ve çalışma arkadaşlarımıza göstedikleri ilgi ve alakaları için teşekkürü borç biliriz.

Soru ve sorunlarınız için iletişim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.