gamyun.net'i doğru görüntüleyebilmek için tarayıcını güncellemelisin, güncelleyemiyorsan başka bir tarayıcıyı ücretsiz yükleyebilirsin.

Gamyun'da Reklam

 

Internet özellikle Türkiye içerisinde son yıllardaki en büyük kullanım oranını yakalamış bir tanıtım deryası ise, web sitemiz 7 milyonu aşkın ve Türkiye'nin yanı sıra tüm Avrupa ülkelerine yayılmış üye kitlesi, katılımcı, ilgili ve internet üzerinde uzun bir zaman geçiren üye profili ile size reklam ve tanıtımlarınızda geniş imkanlar sunmak için biçilmiş kaftandır.

Üyelerimiz hakkında pek çok bilgimiz bulunmaktadır, yaş, ülke, şehir, cinsiyet gibi standart verilerin ötesinde ilgi alanları ve bunların izlenilebilirliği için ekstra çözümlerimiz bu bilgilerimiz ile pekişmektedir.

Web sitemize reklam vermek için destek (at) gamyun.net e-mail adresinden, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dünyada en hızlı gelişen sektör olan Internet gün geçtikçe daha çok hayatımızda yer almakta ve reklamverenlere kaliteli hedef kitlelerine ulaşmakta imkan sağlamaktadır. Reklamverenin doğru hedef kitleye birebir ulaşabildiği ve interaktif iletişim kurma olanakları olan tek alan internettir.

Geleneksel mecralardaki reklamlara göre geri dönüşüm açısından daha efektif ve ekonomik olan Internet reklamcılığında yaratılan reklam modelleri reklamverenler açısından son derece tatminkar sonuçlar doğurmaktadır.

Geleneksel yöntemlerin aksine Internetteki reklamın izlenme oranı net bir şekilde ölçülebilmekte ve reklam sonuç istatistikleri en doğru biçimde oluşturulabilmektedir. Reklamlardan gelen ziyaretçiler sayılabilmekte, internetin interaktif ortamından faydalanarak ziyaretçilerin yorumları ve tepkileri ölçülebilmekte ve kullanıcı veritabanları oluşturulabilmektedir.