gamyun.net'i doğru görüntüleyebilmek için tarayıcını güncellemelisin, güncelleyemiyorsan başka bir tarayıcıyı ücretsiz yükleyebilirsin.

BLOG

Burcunuza Göre Gamyun Halleriniz

27 Şubat 2015, 17.08
A- A+

Kim tutar seni Koç, çılgın koç, sabırsız koç. Biliyorum o boynuzlarını, King oynarken, seri olmayan adama geçirivermek istiyorsun. Gıcıklık olsun diye yeniliyorken, daha da yavaşlayanı, boynuzlarının üzerine takıp, fırlatıp atmak istiyorsun ama yapma. Eğer yükselenin yengeçse, hemen o masadan yan yan kaçmaya bak sen. Ne gerek var sinirlenip yasak almaya? 27 Şubat- 8 Mart arasında oyunda küfür yeme ihtimalin yüksek, sinirlerine hakim ol.

Boğa, sen tam bir kızgın boğasın biliyorsun değil mi? Salon genellerinde, yöneticilere, yaptığın o giderler, oyunda rakibini kızdırmak isterken senin kızman ve küfür etmen, seni daha çok yasaklatacak. Bu durum Merkür'ün 15 Şubat – 25 Mart arasında yörüngesinden çıkması sebebiyle seni olumsuz biçimde etkine alacak. Sana tavsiyem bu süre içinde insanlarla iletişimden uzak dur. Biliyorum lüksüne düşkünsün, bi süslü rumuzum olsun, renkli gözükeyim derdindesin ama ayağını yorganına göre uzat. Bu Merkür öyle bir şey ki; değil süslü rumuz, turnuva teklifini 250 fıstığa alacak fıstığın bile kalmaz. Vazgeç fıstıklarını çarçur etmekten. Özellikle 25 mart’a kadar.

Sevgili ikizler, tüm hafta boyunca, banko’da okeyle biteceğim diye, umutla 5 el bile dönsen, senin okeyle bitme ihtimalin, Leyla’nın Mecnun’a kavuşma ihtimali kadar zayıf. Vazgeç bu sevdadan, Venüs, henüz senin okeyle bitmeni istemiyor. Biliyorsun Venüs güneşin etkisinde, 3 vakte kadar daha sürecek, o yüzden, perleri yaptığın gibi anında bit, büyük skorların peşinde koşma. Sen keyfine, geyiğine bak, sonuçta bulunduğun ortama ayak uyduran insansın, gül, eğlen, oyununu oyna çık.

Yengeç, su grubu burcusun anladık ama o sulu şakalarını inan hiç birimiz sevmiyoruz. Hele ki tombala sırasında, sanki sistem yazmış gibi AsiYengo34 tombala yaptı diye yazdığında, 7 ceddine kadar herkes, mezarında ters dönüyor. Biraz sabret, Merkür nisan’da aya yaklaşacak ve şansın dönecek. Gerçekten tombala yapmaya başlayacaksın.

Aslan’ım, bonkör ve sempatiksin diye, her isteyene turnuva hakkı verip duruyorsun da, birazda Gamyun’u düşün! Sen böyle her isteyene turnuva hakkı verirsen, biz taş mı yiyeceğiz? Yaptığın kesinlikle yanlış, senin sevimli halinden yararlanıp, fıstıklarını gasp ediyorlar. Özellikle önümüzdeki haftaya çok dikkat et, turnuva hakkı diye lafa girip, benim nick yasaklandı, senin şifreyi versene bi arkadaşa bakıp çıkacağım diyecek kötü niyetliler olabilir. Hiç birine yüz verme, turnuvalara devam. Ayrıca karizma olayını da çok yanlış anladın sen. Karizmatik olunca karizman sitede artmıyor, bunun için çifte karizma almalısın.

Canım başak, güzel başak, tatlı başak… Ahh, ahhh, ne olacak senin bu düzen hastalığın? Sen bilardoda topları sırasıyla sokmaya uğraşırken, rakibin fezaya gitti. Gel bu düzen hastalığından vazgeç. Eğer Merkür’ü dikkate alırsan ve düzgün vuruşlar yaparsan önümüzdeki 2 ay boyunca tüm oyunları kazanmamak için bir nedenin yok. Yaz aylarında, görmek, tanışmak istediğin kişiler karşına çıkabilir. Onu hangi salonda bulacağını bilmiyorsun, o yüzden dolu salonlara girip onunla karşılaşmak istersen, Elit özellik işine çok yarayabilir.

Terazi, sana sitede devamlı, ağır abi, aklı başında abla muamelesi yapıyorlar. Sen de bunun verdiği gazla, kahvedeki Ahmet abi gibi değil, Fransa Başkolonsu gibi diplomatik bir surat ifadesi ve ciddiyetiyle oynuyorsun oyununu. Rahat bırak kendini, millet seni ropdöşambırla okey oynuyor diye hayal ediyor. Laf aramızda, kamera açtığın biri de, seni o şekilde görmüş, ne derece doğru bilmiyorum. Bazen romantikliğin de suyunu çıkartıyorsun. Altındaki kişi yere mavi 8 atıyor, oradan hemen mavi gözlere bağlayıp, Skype almaya çalışıyorsun ama sen de haklısın. 2 senedir şansın çok kapalıydı, 2015 senin yılın, yürü yüreyebildiğin kadar.

Akrep, kardeşim, yaptığın iş değil. Ben önce bu durumun kişiye özel olduğunu düşünüyordum ama baktım ki bunu yapanlar hep akrep, artık bu durumun burcundan kaynaklandığı kararına vardım. İşini biliyorsun, karşındakine küfür ya da hakaret etmiyorsun ama akrep gibisin. Karşındakini ani bir hamleyle öyle bir tahrik ediyorsun ki, küfür edilmeye başlayınca, hemen şikayet etmiyor, 10 satır daha küfür etsin de en ağır cezayı alsın diye bekliyorsun. Ama sana kötü bir haberim var, gezengenin Mars, tersoya geldi, artık bu davranışların tepetaklak olacak ve aynısı sana yapılacak :(

Yay’cım, biliyorum bu espiri hep yapılıyor ama tutamayacağım kendimi. Gerçekten çok gerginsin ve sebebi de kesinlikle sen değil, o namussuz Jüpiter. Arkadaş, senin jüpiter, 3 yıldır güneş’in olumsuz etkisine bir girdi, artık yay, o eski yay değil, çok değiştin. Masa açmışsın, biri selam naber diyor, başlıyorsun, sen beni nereden tanıyorsun, bana ne demek istedin, bana asılıyor musun, hadsizsin, beni nasıl rahatsız edersin demeye. Ne gerek var bunlara? Ama sana iyi haberlerim var. Jüpiter yerini artık ay’a bırakıyor ve bundan sonra pamuk gibi biri olacaksın. Böyle yumuşacık, tüm sinirlerinden arınmış, fıstık gibi olacaksın.

Oğlak dedim de, şöyle bir oğlak çevirip yesek nefis olur, nasıl canım çekti anlatamam:) Sevgili oğlak, senin bu Satürn’ün ne yapacağı belli değil onu en baştan söyleyeyim. Bir günü, bir gününe uymuyor. Sen yüzbirde çifte gideyim diyorsun, satürn diyor ki, yürü abim, şans senin yanında, tam son çifti yapacakken, abi kusura bakma ya ben mars’ın olumsuz etkisinde kalmışım, bu iş olmayacak diyor. Ve bu durum tüm şubat ayı boyunca sürdü. Sana ne düzgün bir taş, ne okey, kısacası gün yüzü göstermedi. Durumun zor ve sana bir vaad’de bulunamıyoruz. Eğer başka bir burca geçme şansın varsa, hemen geç, böyle gitmez çünkü.

Kova, sen de yay’ın kaderini paylaşıp kötü espirilere maruz kalıyorsun biliyorum ama çabuk dolduruşa geliyorsun işte, ben napiyim :) Pişti turnuvasında, seni havada karada harcarım olm diyene anında dalıyorsun. Halbuki biraz sabırlı olsan, o valeler, güzel onlular filan hep sana gelecek ama ah o çabuk dolduruşa gelmen yok mu, o seni bitiriyor. Ama sen de şanslısın çünkü Uranüs seni bu durumdan kurtarma çabası içinde. Özellikle bahar aylarında, o eski günlerine geri dönebilecek, piştileri çat çat yapacaksın. Dürüstlüğünden ödün verme, tek nickle turnuva oynamaya devam, ayak oyunlarına hiç girme, aferin.

Ve son olarak Balık. Ben seni gerçekten anlamıyorum bazen. Diyorum ki Neptün? Yok gezegen olarak Neptün yani. Yav elinde var 3 tane büyük kağıt, onların da hiç biri As ya da Papaz değil, sen ihaleye giriyorsun 8 diyip. Pat rakibin 9 diyor, sen hemen o romantik ve hayalperest halinde 10 diyip, oyun sonunda 3’ü alıp oturuyorsun. Sonra da üfürükçü bu denilince, başlıyorsun ağlamaya. Bu hayalperestlik seni öldürecek, yapma böyle. 2015’in ikinci yarısında da böyle yapmaya devma edersen, puanların 10binin altına inmesi an meselesi.

YORUMLAR

27 Şubat 2015, 17.51
Oğlak dedim de, şöyle bir oğlak çevirip yesek nefis olur harbi güzel olur :)
27 Şubat 2015, 18.50
sevgili gmsnn ben ikizler burcuyum,ama ben bu haftayı gamyunda gayet iyi geçirdim okeye döndüm masayı da tek aldım bu fala kahve ile baktıysanız kahveniz bayatlamış diyeceğim,eğlenceli yazınız için tşklr.

27 Şubat 2015, 18.56
   Bir balık olarak hadi ordan çok bilmiş gmsnn diyesim geldi fakat sistem adamın elinde olduğu için, napar eder şansımı tepe taklak eder korkusuyla; padişahım çok yaşa demekten başka şansım kalmadı ne yazıkki :) Ama son 1 ay ki felaket kayıplarım nedeniyle sizi ağlamaklı boykot etmiyorda değilim :))
27 Şubat 2015, 19.05
akrepim ben :D güzel yorumlamıssın :D
27 Şubat 2015, 19.52
bazı burçlara cımlı cimli yazılmış bizim başımız kel mi :)
hıhh çok alındım valla ağlıyorum şu an :P
ee burcumu tahmin etmişsinizdir sanırım :)
28 Şubat 2015, 11.04
Gmsnn Sabah sabah Güldürn Allah iyiliğini versin :))) Burçlara inanmam ama  Bir yay olarak yorum yapmak gerekirse yorumda kendimi buldum adeta :))) İnşAllah  sinirlerimden arınırım dediğin gibi yay kadar gerilmem :)))
28 Şubat 2015, 13.30
opum iphone için ihale istiyoruz lütfen bırakın burçları şimdilikkkk :))))))))))
28 Şubat 2015, 21.11
ben zaten burçlara inanmam gmsnn opum :) ama merak edip okudum birebir uydu:) neyse şu android telefonları ayarlasanız artık opum 3 vakte kadar dendi 3 asırdır bekliyoruz:) hiç olmazsa sohbet 1 salonuna girsin be opum demiyoruz ki tüm oyunları oynuyalım sadece sohbet salonuna girsin o da yeter :) hadi kendine iyi bak :)
28 Şubat 2015, 23.08
GMSNN kiraz ile burc yorumları ve tarot falınız icin..gmsnn yazın bosluk bırakmadan sisteme atın günlük falınız cebinize gelsin hemide aylık 0.999 fıstık
01 Mart 2015, 00.47

yay a gelene dek   yok canim falan daha neler diyordum   da  benim uzerime cuk diye oturdu:)) patlattim kahkahayi  ha ha ha neyse opum  umut vadettiniz tutmazsa sorumlu sizsiniz:p

yureginize saglik                             

                                   kumruum

01 Mart 2015, 06.46

Hem inanmam burçlara diyorlar hemde cuk oturdu diyorlar.

Demekki inanmanız gerekiyormuş arkadaşlar. :))))

Yazınızı baştan sona kadar ağzım kulaklarımda okudum.Yorumlar tam tutuyor ,elleriniz dert görmesin. :))))))))))))))))))))


01 Mart 2015, 12.39
Gülümseten bir blog olmuş:)Burçlara inanmam ama meraklısı olan ortamlarda da burcumu söylediğimde aldığım tepkilerde hoş geliyor  o ayrı.:)Gamyun hallerime gelince.Her şey çok güzel.Bu güne kadar girdiğim salonlarda salon sahibi ve opların gamyun kurallarına çok uygun davrandığını görüyorum...Kural,..Salona gireceksin selam vereceksin,oyununu oynayacaksın,sonra teşekkür ederek ayrılacaksın:) Çanak oyunununda gamyunda oynamak istiyorum. Dilerim hayallerim gerçek olur:))
01 Mart 2015, 12.48

akreplerin yorumu çok acımasız olmuş.ben de burçlarına göre op lar diye blog yazmalıyım:)

opum hangi burçsunuz yazarsanız lütfen ona daha çok yükleneyim:) (içinden geçeni duyuyorum yüklensen nolcak yayınlamam olur biter:) )

 

01 Mart 2015, 13.37
Üzerimize ölü değil, ölüler toprağı serilmişken ferah bir nefes gibi geldi blogunuz, sağ olun. Amacın da bu olduğunu sanıyorum, azıcık da olsa tanıdıysam sizi.Gelelim burçlara:Tüm teraziler erkek takımından değildir. Bir de hanım yorumu okumak isterdim. "Haydi uyarlayayım" dedim; robdöşambrıyla viski içen Nuri abinin hanım versiyonundaki saten sabahlıklı, ponpon terlikli hatunu, eşofmanlı kendimle özdeşleştirmeyi hayal bile edemedim.:) Romantizm falan da.. ııh.:)" aklı başında abla" diye ufak bir geçiştirme olsa da adam ağırlıklı yorum bana "cuk" diye uymadı sayın astrolog belirteyim.Sizin burcu da merak ettim. Her ne kadar, "Canım, güzel, tatlı" diye ayrıcalıklı hitaba mazhar olan başak, "Canım kendim, balım kendim"i çağrıştırsa da kesin sonuca ulaşamadım.
Teşekkürler, sevgiler.
01 Mart 2015, 18.04
beni güzel tarif etmişsiniz güzel çok begendim tipik bir kova olarak:))))aslında huysuz demek daha doğru olur sevgiler..
01 Mart 2015, 22.16
Çok mu belli etmişim Sat_Agraha :)
02 Mart 2015, 04.27
Akrep hiç öyle şeyler yapmaz  iftira :) Kim demiş laf soktuğumuzu asla yapmayız öyle şeyler :)
02 Mart 2015, 11.37
:) Sevgili gmsnn'miz, güzel, tatlı, canımız astrologumuz,verdiğiniz yanıt muallak, yani hala kesinlik arzetmedi bende bilesiniz. :)Zekanızı baz aldığımda, "Heee hee öyle" gibiymiş olabileceği kahrolası merakımla birlikte kıyıda durmakta. Neyse...:)
Hazır, sizi bulmuşken:)) bambaşka konuda :P bir diyeceğim vardı diyeyim dedim. Yok yok, benim diyeceğim, izinizin her görüldüğü yerde, Facebook'ta, buralarda "Android uygulaması" diye tutturanlarla aynı değil. O iş çok yabancı bana.
Ben, konulan üye fotoğraflarının seçimiyle alakalı olarak yönetime tebriklerimi sunmak istedim. Şahane(!) bazı fotoğraflarla, gözlerimiz kurban edilecek koçunki kadar açılabiliyor zaman zaman. Şahsen ben bundan pek memnunum. Örneğin, geçenlerde, tam da bu blogu okuduğum ve altına yazdığım gün konulan -yeni eklenenler bölümü- bir fotoğraf beni benden aldı. Sayısı hayli fazla olan "Prens" kardeşlerimizden birinin, soyunup dökünüp, galiba yağlanıp,adeta " Basmışım aminoasidi, hoooop! taş gibiyim. Yumurtanın beyazını yemişim, sarısını da martılara atmışım nasiplensin yavrucaklar. Falan filan İnter Milan - Kartalım Başiktaş'ıma selam:)- Hooop abdominal." tarzı, belden yukarısının bütün majör ve minör kaslarını şişirerek verdiği pozu gördüm ve öylece kalakaldım.İLGİLİSİNE ARADAN AMME NOTU: Sanılanın tam aksine, hanımlar genellikle böyle şişik kaslı vücutçulardan hiiiççç hoşlanmaz, eğlenir.
Asla ironi, kinaye falan değil, gerçek anlamda tüm kalbimle tebrikler, sunulan renkler için.:)Sevgiler
02 Mart 2015, 12.28
BOĞA : haaha çok güldüm :))))
02 Mart 2015, 12.52
Siz ne cüretle benimle "cım'lı cim'li" konuşabiliyorsunuz.Kimsiniz siz! sizin haddinize mi düşmüş benim gerginliğim hakkında yorum yapmak. "Fıstık gibi olacaksın" da nedir yahu!? Asılıyor musunuz siz bana?  O namussuz Jüpiter yolluyor onları masama dimi...Onla da işim bitmedi! Ayrıca bana burcumla hitap etmeyin bir daha!


Bu vesile ile burçlar ile ilgili bir video paylaşmak istedim.

https://www.youtube.com/watch?v=BPAeZsxjX5Y

Bir çok şeyin bizim adımıza seçildiği bir dünyada karakterimiz bile başkaları tarafından belirleniyorsa bu dünya yaşanılır bir yer değildir. Gezegenlerin çekim etkisi, cisimler arası enerji değişimleri vs var, ama o kadar yani...

Ne diyim, umarım gün gelir eğlenceden öteye gitmez bu fal-burç yorumları. Ciddi ciddi inanlar var hala :)


Yorum yapabilmek için ÜYE GİRİŞİ yapmalısın