gamyun.net'i doğru görüntüleyebilmek için tarayıcını güncellemelisin, güncelleyemiyorsan başka bir tarayıcıyı ücretsiz yükleyebilirsin.

YARDIM

Tüm Yardım Başlıkları >
 

Aktivasyon Kodum Gelmedi?

Aktivasyon kodu üyelik formunun doldurulmasından sonra sitemiz tarafından otomatik olarak gönderilmektedir.

Eğer bir şekilde aktivasyon kodunuz gelmedi ise yeniden aktivasyon kodu alabilmek için rumuzunuzu ve şifrenizi girerek aktivasyon kodunun e-mail adresinize yeniden gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Eğer e-mail adresini hatalı girdiyseniz yine rumuzunuz ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra bilgilerinizi güncelleyebilir ve aktivasyon kodunuzun yeniden gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Bazı durumlarda bazı ücretsiz e-mail adresi veren sitelerden aldığınız adreslere e-mail gitmeyebilir. Bu durumlarda ücretsiz e-mail sağlayan sitelerin ayarlamalarından kaynaklanan sorunlardan dolayı aktivasyon kodunuz size iletilemeyecektir. Bu durumlarda lütfen e-mail adreslerinizi çalışan bir başka e-mail adresi ile değiştirerek yeniden denemenizdir.

Ayrıca, bazı durumlarda Hotmail, Yahoo ve Gmail gibi e-mail sağlayıcıları sistemimizce gönderilen e-mailleri "junk" e-mail kutusuna atabilmektedir. Lütfen junk e-mail kutusunu da gözden geçirmeyi ihmal etmeyiniz.