gamyun.net'i doğru görüntüleyebilmek için tarayıcını güncellemelisin, güncelleyemiyorsan başka bir tarayıcıyı ücretsiz yükleyebilirsin.

YARDIM

Tüm Yardım Başlıkları >
 

Offline Mesaj Kutunuz

Diğer üyelerimize, arkadaşlarınıza, sitede göremediğiniz fakat iletmek istediğiniz mesajları gönderebileceğiniz bir özelliktir.

Mesaj göndermek ve size gelen mesajları kontrol etmek için sitenin en üstünde yer alan "Mesajlar" yazısına tıklamalısınız.

Mesaj gönderen üyenin tekrardan size mesaj yazmasını istemiyorsanız, "Engelle" butonuna basarak, yazmasını engelleyebilirsiniz.

Engelli üyelerin listesine, sitede sağ üst köşede yer alan, Ayarlar menüsündeki Engellediğin Kullanıcılar bölümünden görebilir ve buradan engelini kaldırmak istediğiniz üyenin nickini kaldırabilirsiniz.

Engellediğiniz üye, bundan sonra, size offline mesaj yazamayacağı gibi, oyun salonları içerisinde de, size özel mesaj yazamayacak, sizin açtığınız masalara giremeyecektir.

Eğer "Elit Üyelik" özelliğine sahipseniz, Ayarlar menüsündeki Offline Mesaj Ayarları seçeneğine tıkladığınızda, size offline mesaj gönderenleri düzenleyebilirsiniz. Burada, herkesin size mesaj gönderebilmesini, sadece arkadaşlarınızın gönderebilmesini ya da hiç kimsenin size mesaj gönderememesini seçebilirsiniz.