gamyun.net'i doğru görüntüleyebilmek için tarayıcını güncellemelisin, güncelleyemiyorsan başka bir tarayıcıyı ücretsiz yükleyebilirsin.

YARDIM

Tüm Yardım Başlıkları >
 

Yöneticilik Kuralları ve Şartları

  1. Yöneticiler Gamyun.Net yönetimi tarafından süre belirtilmeksizin seçilebilir/değiştirilebilir.
  2. Yöneticiliği kabul edilmiş üyelerimiz, kurallar çerçevesinde diğer üyelerimizin sorunları ile ilgilenme hakkına sahiptirler.
  3. Yöneticilik kabulünden sonra Gamyun.Net yönetimi tarafından kendilerine gönderilecek onay mesajını kabul ettiklerini belirterek cevapladıkları andan itibaren yöneticilik görevleri başlayacaktır.
  4. Yöneticilik haklarının Gamyun.Net kuralları dışında kullanımının ispatı yapıldığı taktirde ilgili operatörümüzün yetkileri iptal edilecektir.
  5. Yöneticilik iptali herhangi bir mesaj ile haber verilmeden yapılabilecektir.
  6. Yönetici üyelerimiz diğer kullanıcılarımızın izni olmadan hiç bir özel bilgisine erişemez. Erişebilecekleri bilgileri ise 3. bir kişi ile paylaşamaz. Eğer bu tarz bir durum yaşanırsa yöneticilik hakları iptal edilebilecektir.
  7. Gamyun.Net yöneticileri, yönetici oldukları rumuz haricindeki hiç bir rumuz ile siteye girerek yöneticilik haklarını kullanamazlar. Bu tarz kullanımlarda yöneticilik yetkileri iptal edilebilecektir.
  8. Yöneticlik başvuruları Gamyun.Net yönetimi tarafından sitemiz üzerinden duyurulacak ve başvurular bu duyurulara istinaden sadece web üzerinden yapılacaktır. Sitemize ait herhangi bir bölüme (reklam, destek, yardım) yapılan başvurular değerlendirilmeyecektir.