gamyun.net'i doğru görüntüleyebilmek için tarayıcını güncellemelisin, güncelleyemiyorsan başka bir tarayıcıyı ücretsiz yükleyebilirsin.

BLOG

Patlayan Domatestler

24 Mayıs 2016, 15.07
A- A+
Genç kız sonunda başka bir şehre varmak üzereydi....
1 senedir konuştuğu,yazıştığı onsuz duramadağı günlerin intikamını almaya az kalmıştı.Birazdan yakışıklı,genç delikanlının yanında olacaktı.10 saat otobüste geçirmişti.Yorgun ve bitkindi ama buluşmanın heyecanı iyice sarmıştı.Hatta durup durup gülüyordu yanındaki insanların pis pis bakmasıyla düzeliyordu gülen dudakları...Otobüs terminaline geldi. Biraz panikledi cebindeki telefonu bulmak için çantasını iyice karıştırdı.Heyecanı tüm vücudunu sarmıştı.Elleriyle ceplerini yoklarken off burdaymış diyebildi.Aradı sevdiği genci
- Geldim.Geldimmm..Nerdesin göremiyorumm...
- yandayım inmeni bekliyorum hayatım..(delikanlı gayet sakindi)
Otobüsten inerken ayaklarının uyuştuğunu,yerlerin kaydığını, başının delice döndüğünü ve kalbinin yerinden çıkacakmış gibi olduğunu hisssetti.Bu nasıl bir duygu diye geçirdi içinden ilk defa aşık olmuştu. Genç yanına yaklaştı..yemyeşil gözlerle kızı süzdü ve tokalaşmak için elini uzattı.
-hg canım
-hb canım dedi...dedi ama içi burkulmuştu böyle bir karşılama beklemiyordu Boynuna atlıyacağını,sımsıkı sarılacağını düşünüyordu..arabaya bindiler.sessizlik hakimdi...
             Genç delikanlının sahile yakın evine geldiler.Annesi kızı süzdükten sonra soğuk bir tavırla hg dedi.Bahçeye oturmaya indiler. Aysel teyze küçük küçük domatestler ekmişti. kıpkırmızıydılar,delikanlı biz bunları ağzımızda patlatarak yeriz, bak sen de dene ...Sevim  önce kokladı daha sonra 3-5 tane yedi çok lezizdiler. gözgöze geldiler..Sevim bu anı hiç bitmesini istemiyoruduu.
                 Takii.........

(Devamı yarın..)

YORUMLAR

25 Mayıs 2016, 04.05
sanki sanaldan reele taşınan bi görüşme gibi duruyo büyü bozulmaz inşallah yarına kadar :)
25 Mayıs 2016, 22.25
insanı böle merakta burakmak olmadı heyecanla okuyodum oysa:)
28 Mayıs 2016, 16.31
Böyle sürükleyici hikaye anlatma yeteneği okuyucuyu bekletmeye değer bir mazeret kabul edilebilir. Ama hadisenize artık çok gecikiyorsunuz meraktan midem delindi :):)
Yorum yapabilmek için ÜYE GİRİŞİ yapmalısın