gamyun.net'i doğru görüntüleyebilmek için tarayıcını güncellemelisin, güncelleyemiyorsan başka bir tarayıcıyı ücretsiz yükleyebilirsin.

BLOG

patlayan domatestler 3

04 Haziran 2016, 21.24
A- A+
Derken..
            Sevim hamile olduğunu öğrendi.Hiç mutlu değildi.yaşayanölü gibiydi adeta.Hiç kimseyle görüşmez eve tıkanırdı.Belgeselleri izler yavruları yiyen aslanlara köpürür başlardı ağlamaya , hamilelilk onu iyce duygusallaştırmıştı.
           Bir sabah karnına gelen bir tekmeyle irkildi.Gözlerini açtı başladı gülmeye bu tekme kızının varlığını iyice hissettirmişti ona ve artık değişmeye başlamıştı.Yavaş yavaş gözlerinin içi gülmeye başlamıştı. Sevim düşündü bebeği ve eşini artık mutlu etmek istiyordu. Ancak eşine sürekli sığuk davrandığından eşi evliliğinde bulamadığı mutluluğu iş yerinde başka bir bayanda bulmuştu, Sürekli mesai var die sevimi kandırır nilüferle buluşurlardı.
             Sevim erkenden kalkdı ve eşini mutlu etmek için hazırlık yapmaya başladı. Güzelbir sofra kurmuştu herşey mükemmel gözüküyordu.eşi aradı ve 2-3 saat sonra geliceğini söyledi, sevim 9 za kadar başka süprizlerlerde yapmak için yola koyuldu ancak saat 10 olmuştu hala eşi ortada yoktu. beklemekten sıkılmıştı çok heycanlıydı artık mutlu olmak için herşeyi düzene koymayı kafasına takmıştı.
          Hamilelikte midesi bulandığı için sık sık banyoyu yıkardı,İş yaparsa vaktin çabuk geçeceğini düşündü. Bolca çamaşır suyu döküp fırçalamaya başladı yerler çok kaygandı, birden ayağı kaydı ve çok sert bir şekilde arkasına doğru düştü.Bağırmaya başladı, kalkamıyordu. Canı çok yanıyordu. Saat gece 12 olmuştu eşi hala gelmemişti. Sevim elini karnına koydu ve bebeğinin oynamadığını hissetti.Çığlık çığlığa bağırmaya bağşadı. Neolursun gitme yavrum..neolur küçücüğüm,ben sensiz yaşayamam,canım kızım hadi biraz daha dayan,baban şimdi gelicek kurtaracak seniii ne olursunnnn ölmeee ne olurrrr...sesibanyoda yankılanıyordu ama sesini duyan olmamıştı....Sevim bu acıya dayanamayıp bayılmıştı.

YORUMLAR

06 Haziran 2016, 02.34
SONU HİÇ BEĞENMEDİM EN AZINDAN EŞİ GELİP KURTARMALI VE ÖÇOCUĞUNA SAHİP ÇIKMALIYDI YADA ÖLMELİYDİ V.B
HAVADA KALMIŞ.
06 Haziran 2016, 03.47
İşte aşk böyle birşey sen seversin karşındaki sana değer vermez seni seven çıkar günün birinde sanayapılanı yaparsın taki canın yanınca elindekini kaybedince........!
06 Haziran 2016, 03.49
Sizmi yazdınız alıntımı AŞK güzeL bir dille anlatılmış
06 Haziran 2016, 11.14
Merhaba arkadaşlar son bir bölümü daha var 1-2 gün sonra yazabilirim.Okuduğunuz için tşk ederim. manolyy kendim yazdım alıntı değil. Beğenmene çok sevindim tşk.
09 Haziran 2016, 01.23
Kendide bebegide olmesin :(
10 Haziran 2016, 16.30
yaşanmış bir hikaye yada şu anda bile dünyada binlercesi yaşanıyor.... 
31 Temmuz 2016, 21.22
:((  ,çi boş bir yazı beğenmedim anlatmak istediğin şeyi daha net anlatmalısın bir yazar olarak tavsiyem bu
Yorum yapabilmek için ÜYE GİRİŞİ yapmalısın