Ana Sayfa | Hakkımızda | Reklam | Yardım ve Destek
Oyun sunucularımızda 4.353 ve sitemizi gezen 79 üyemiz bulunmaktadır.
  Rumuzunuz
  Şifreniz
Şifremi Unuttum
Ücretsiz Üyelik
Yardım
06.02.16 01:11
REKLAM MI DEDİNİZ???...
Hayatımızı sürdürebilmek için bazı gereksinimlerimizi karşılamak zorundayız şüphesiz ki. Bu gereks...
28.01.16 11:33
Mevsimler, İnsanlar ...
Mevsimleri düşünüyorum. Hangisi, içinde barındırdıkları ile hayalimde canlansa ya da o mevsimle ilgi...
25.01.16 05:55
Özgürlük & özgürlüğü...
Büyük şehirlerde yaşayan insanların birçoğu hayatlarında en az bir kez olsun, bir sahil kasabasında ...
Blog Portal
Bugün Şanslıyım
Oyunları bilgisayarınıza indirin!
Güncel Java Çalıştırıcısı
Kastet kazandırıyor!
Karizma detayınız Oyun ve Puanlarınız bölümünde!
Aktivasyon maili ve diğer maillerdeki sorunlar
Siteye girişin ya da özellere tıklandığında işlemin bloke olması
Sorunlarınız için öncelikle yardım bölümüne gözatınız.
Sitemizin kuralları
Elit Eğlence
Silver Üyelik
Çalınan Rumuzlar
Java yüklenmesi
<< Kullanıcının diğer blog'ları zac
26.02.08 Salı 12:13
İtinayla hile yapılır

Yeni puan sisteminin hileye açık olduğunu düşünenler var. Eskisinde hiç yapılmıyordu ya, puan sistemi değişince, biz teşvik ettik sanki. Hile yapmak isteyenlere de yapmayın demiyorum zaten, sadece yakalanmayın diyorum. Çünkü, aldığınız puanlardan % 99.99u hilesiz hurdasız da olsa dahi, hile ile aldığınız sadece 1 puan yüzünden hepsinin saniyeler içinde buhar olup uçtuğuna şahit olabilirsiniz. Üyelik şartlarında da yazdığı üzere, hile ile puan alan kişilerin puanları, herhangi bir uyarıya gerek duyulmadan silinecektir.

Yeni puan dönemi başlayalı daha iki hafta olmasına rağmen, bir çok kişinin puanını sildim. Puanı silinenler, ilk başta "Yok yapmadım" deseler de, genellikle sonra kabullenip, "Ama sadece hile ile alınan kısmı silseydiniz" demeye başlıyorlar. Hatta, "Ya böyle başarı oranı mı olur, hep kazanmışsınız" dediğimde, bazıları biraz daha abartıp, "Gelin sizinle oynayalım, ben kazanırsam puanımı geri verirsiniz" diyorlar. Artık, bu kadarına pess.

Eminim, bir çoğunuz kendi köşesinde, bir hile yöntemi bulduğunu ama kimsenin o köşeden kendisini görmediğini düşünüyordur. Siteye giren yüzbinlerce insandan hiçbiri de sizin yönteminizi kullanmıyordur zaten, ama bir gün bir bakıyor, puanlarının akıbeti hikayelerdeki gibi olmuş: Bir varmış, bir yokmuş.

Oynanan tüm oyunlar, en ince ayrıntısına kadar sistemde tutuluyor. Burada, sıklıkla başvurulan bir kaç hile yöntemini yazacağım ki, siz yapmayın, sonuçta puanınızdan olmayın.

Hilede başı çeken grup, bir arkadaşı ile kendisine puan yapanlar. Bunlar iki gruba ayrılıyor. Birinci grup, iyimserler, ikinci grup uyanıklar. İyimserler, oynadıkları oyunların hiç umursanmadığını düşünüyor olmalılar ki, tek bir kişi ile onlarca yüzlerce oyun oynuyorlar. Tek bir yenilgi yok, deli gibi puan var. Nasıl bir başarı yüzdesidir ki bu % 100. Bu iyimserler içinde, hafif uyanıklığa çalanlar var. Onlar, tek tük kaybetmişler çakmasınlar diye. Ama tesadüfe bakın ki, kazandıklarından 45-45 puan toplarken, kaybettiklerinden 5-6 puan kaybetmişler, gönülleri numaradan yenilgide dahi fazla puana razı olmamış. Uyanıklar, karda yürüyüp iz bırakmadıklarını düşünenler. Onlar da aynı kişi ile oynarsam foyam ortaya çıkar diye, bir çok üyelik alıp, onlarla ikişer üçer oyun yapıp kendilerine puan kazandıranlar. Ama akıbetleri iyimserlerden farklı olmadı. Biz onların da izlerini bulduk.

Botlar atılan oyunlara girsin, sonuçta çıkması gereken kişi işi vardır, hem kendi isteği ile çıkıp puan düşülecek hem de oyunu kaybettiğinden puanı gidecek, hiç olmazsa sadece oyunu kaybettiğinden dolayı puanı gider dedik. Fakat gel gör ki, bazı uyanıklar, oyuna başlayıp, arkaşım geldi ayaklarına ya da puanı önemsemeyen kişilerle, "Gel sen oyuna başla sonra atarım seni, bot devam eder" muhabbetleriyle, sadece botlarla oynamaya başlayınca, en iyisi botlar girmesin dedik. Tabi şunu da inceledik, bu botlar kimlerle oynuyor, kimin yerine oynuyor ve kimlere puan kazandırıyor. İnceleme sonucunda, malum yine bir çok kişinin puanı gitti.

Bazıları da epey uyanık. Örneğin, almış soluna kendine taş atacak birini, oynamış oynamış, oyun bitiminde onu şutlamış, botla bitirmiş. Böylece, sisteme botla oynanmış gibi geçecek ya. Ama işler düşündüğü gibi işlemiyor. Baktık, tüm oyunlarına, soldaki malum kişi zaman zaman değişmekle birlikte, oynadığı oyunlarda bitişi hep bot yapmış. Ee, sonuç: Puanlar reloaded.

Bir de, yanındaki kıza yaranmak için taş atanlar var. Bunlarla ilgili çok ispiyon da geliyor. Bazıları, taşları isterken, özellikle okeyde, siyah-kırmızı vb kelimeleri kısaltınca, küfür filitresine de takılıyor. Yakındır, bir kaçını da böyle sileriz, ama biraz daha puan biriktirsinler ki, silince bir anlamı olsun. Bir de, biz üye resimlerinin üyenin kendisine ait olduğuna dair bir garanti de vermiyoruz. Tavlamaya çalıştığın kişi o resimdeki hatun olmayabilir, o resimden 30 yaş daha büyük birisi olabilir, hatta hatun hiç olmayabilir :)

Bir de iki kişilik oyunlarda, hatırla oynayanlar var, "Senle oynarım ama yenilirsen" diyenler. Eğer bir oyunun sonucu, daha başlamadan biliniyorsa heralde buna da hilesiz diyemeyiz.

Ayrıca, bana gelip soruyorlar, "Günlük puan alma limiti ne?" diye. Böyle saçma bir soru üzerine ne cevap verilebilir ki. Yani açıkça şunu diyor, "Ben hile yapacağım ama çok da abartmayayım, abartma limiti nedir acaba?". Bunlara söylediğim, hilesiz ne kadar puan alabiliyorsan, günlük limit de o kadar. Yöneticilerimiz, bu insanlarla uğraşmamak için kabaca 1000 demişler. İyi ama, bana göre 1000 puan zaten hilesiz yapılamaz ki. Bırakın 1000'i, 700-800 puan alıyorsa günlük (elbette oyununa göre değişebilir) mutlaka kıyısında köşesinde hile vardır. Aslında, belki ben de günlük limit 1000 desem daha iyi olacak. Böylece, hiç uğraşmadan, günlük 700-800'ün üzerindekileri kafadan silerim :)

Herneyse, puan çok önemli bir şey değil, bu kadar fazla dert edilmesi de anlamsız bence. Herkes kendi oyunu ile meşgul olsun, sonucunda iyi oynuyorsanız artar, kötü oynuyorsanız azalır, elbette bazı oyunlarda şans faktörü de var. Yanlış düşüncelere kapılıp, yanlış yöntemlere başvurmayın, hadi başvurdunuz o zaman da yakalanmayın, yoksa biz puanınızı sildiğimizde de üzülürsünüz. Ben de bir günü puan silmeden geçireyim.

Yorum ekle |  Bu blog 14356 kez okundu
! ADANALI [26.02.08, 12:30 Salı]

Hileyi hiç kimse engelleyemiyor,engelleneceginide sanmam.Adamlar gözümüze baka baka hile yapıyor,masadan atıyom busefer hayıra basıyor.Elimden bişey gelmiyor,OP çagırayım diyom aksine Salonda OP da olmuyor.Yani neticede hiç bir site engelleyemiyor.İnsanın içinde hilebazlık varsa bişey yapamıyorsun.Ben şahsen bu siteyi seviyorum vede begeniyorum.Hoşlanarak giriyorum bu siteye zamannın nasıl geçtiğini bile bilmiyorum.İnsanlarımız biraz dürüst olsa inanın herkes zevk alır oyunlardan..Hepinizi Seviyorum ve Bol Şanslar Diliyorum....

stadyum [26.02.08, 12:45 Salı]

zac  senden ricam iheledeki puan sistemin  biraz berbat oyunu kaybedince 14 paun veriyorum kazaninca 8  puan aliyorum  ve king de kacan oyuncu yerine ya  bot  gönder yada giren oiyuncu puan alsin olmuyor  böyle zorluk cekiyoruz

ilgilernirsen sevinirim  ayrica yeni puan sistemi baslayali daha 3 hafta oldu   cogo  üyeniz  16000.sinirinda  en cok benoynuyorum ama  daha 11000  olmadim nedense sabah aksamda oynarim halbiki neyse cokda önmli degil  benim icin fakat  ihale  ve king icin ilgilenirsen seviniriz  tskler

SensizYaSaNMIyoR [26.02.08, 12:55 Salı]
zac soyledıklerının tamamına katılıyorum....hıle bıtmez ama en asgarı sevıyeye ındırmekte olumlu bişi bence...calışmalarının devamını dılıyorum....herkes hakettığını almalı..
stadyum [26.02.08, 13:07 Salı]
zac,  simdi bütün salonlara baktim ilk günden beri puan calan arkadaslar  hala listeler deduruyor  siz kimlerin puan larini sildiniz acaba ?
PoTKaL [26.02.08, 13:19 Salı]
Bu kişiler özellikle "OP" olmayan salonları seçiyorlar yönetimin dikkatine!!!
ηумρнє [26.02.08, 13:41 Salı]

elit hediye vermeyi kaldırın böylece puan hırsı olmaz belki  :)    karisma sorunu olduğu sürece  hileli oyun devam edecek bi süre ,zaten puan silinmesiyle çoğu kişi konuşamıyor durumda bu yüzden de hileler  arttı  masa konuşmaya kapalı olunca kim nasıl hakkını savunacak ki ?

hiçbir şekilde hilenin yada diğer düzensizliklerinin önüne gecilmiyor belki en aza indirilebilir,birbirimizin hakkına saygı gösterebilirsek tabi .....

yamann_ [26.02.08, 13:56 Salı]
zac...yolun uzun,işin  zor.allah  sana  kolaylıklar  ve  sabırlar  versin.....
caresimo [26.02.08, 14:36 Salı]
yalancının mumu yatsıya kadar yanar diye bosuna dememişler. valla sendede iyi sabır varmıs ben cıldırırdım.bunlara okulda hangi yontemlerle kopya cektiklerini sormak gerekir bazı arkadasların işine yarar sanırım :))
Şahika [26.02.08, 14:46 Salı]
Ne yazikki benimde bizzat sahit oldugum hileli masalari görünce kendimi aptal gibi hissediyorum:(( Özelden yazdigini sanip yanlislikla masaya sa 8 e biter yazisini görünce siz olsaniz ne yapardiniz.?Ama sistemin bunlari kaydettigini bilmek beni biraz rahatlatti
S_I_V_A_S_ [26.02.08, 14:55 Salı]
Zac ELine Saglik insallah bu puancilarda gider...HERKEZ KENDI HAKKIYLA ALMALI.ALlah Yardimcin OLsun.                                                                                                                                                                              
Bugdaytanesi_ [26.02.08, 15:08 Salı]
Hileyi hiç bir zaman engelleyemezsin zac adam A nikiyle yapamıyorsa  bunu B nikiyle yapacaktır bazıları için  bu keyif veriyor daha evvelde sana bildirmiştim ama yoğunluğundan bakamadın sanırım bir nik dikkatimi çekti yeni puan sisteminden sonra hiç oynamadığı halde karizması 335.75 bu nasıl oluyor gözden kaçmış bir durum niki buraya yazmıyorum arzu ederseniz  size bildirebilirim bir de genel  elitlerin savaş alanı gibi oldu insanlar böyle boş muhabbetler için mi para ödüyorlar acaba biraz uyarı gelirse sevinirim yok acaba ben bilmiyorum da elit olanların özelinden yazılamıyor mu bir de bu karizmanın işlemesi ne akla hizmet 10550 den sonra başlatıldı adam akıllı uslu oynuyordur ama şansı yoktur peki bu kişinin karizması 10 sene sonra mı istediği kıvama gelecektir neyse  sadece fikirdi kolay gelsin
kemer9 [26.02.08, 15:25 Salı]

Yukarıda yazdıkların oldukça pembe hileler Zac.Bundan önceki sistemde yapılan bir hile türü vardı.Nasıl yapıyorlar bilmiyorum ama anlatayım.

4 kişilik oyunda her bir oyuncu gerçekten farklı kişiler,sorun yok gibi gözüküyor ama bir oyuncu en fazla cezayla batsa bile 4 puan kaybedeceğine ya hiç puanı düşmüyordu yada sadece 1 puanı düşüyordu.Böyle kaybetme durumlarındada  masadan anında ayrılıyordu.Acaba benmi yanlış görüyorum diye defalarca gözlemledikten sonra oplara bildirmiştim.Sonra takiptende vazgeçtim akibeti ne oldu bilmiyorum artık o nikide zaten görmüyorum.

 

 

1acemicik [26.02.08, 15:42 Salı]
Sevgili ZAC ben geçenlerde 3 top öğreneyim diye salona girdim.1 inci masaya acemi aranıyor diye Hİ.AKSİ.SHEYTAN rumuzlu insancık tan bir anons geldi.Ben acemiyim ya oyuna girdim kimle oynadığımı hatırlamıyorum.baktım ben 1 im adam 40 olmuş hani dedim acemi aranıyodu dedim eeee dedi sen acemisin ya dedi,ama sen ustasın dedim güldü kork ma fazla puanın gitmeyecek 35 puan dedi.Benim 35 puanımı gasp etti resmen.Ben o puanı kazanmak için 8 günümü vermiş seviniyordum,5 dakikada elimden uçtu gitti.Hİ.AKİ.SHEYTAN rumuzlu arkadaş tan şikayetçiyim.Kendisini ESEF le KINIYORUM.sevgili ZAC a ilanen duyurukur
seeyou__ [26.02.08, 15:59 Salı]
hile ile herkes puanlarını katlıyor..maksat adam gibi oyun olsun ya . hilenin önünde gecmek biraz zor .... hileler genelde opsuz salonlrda oluyor sanırım.. sana kolaylıklar diliyorum zac
byofly [26.02.08, 16:07 Salı]
Tamam haklısınız hilesiz hurdasız oyun en iyisi... Ama benim anlamadığım dün karizmadaki puanım 38 iken bugün 36 ya düştü.Bu da mı usülsüz puan yani?.Oysa ben kimseyle tabiri yerindeyse danışıklı döğüş yapmadım.Umarım düzeltirsiniz....
lzmir [26.02.08, 16:10 Salı]
doğru yani ama birde hile yapanları özellikle araştırmak gerekiyor diye düşünüyorum cunki bariz hile yapanlar war bunların 'ı gözden kaçıyor malesef
özümsözümdür [26.02.08, 16:11 Salı]
puan önemli değil amaç hoşça vakit geçirmek olmlı ancak bunu sınır operasyonuna gösterdikleri hasasiyetin üzerinde tutan arkadaşlaımız var.sadce dikkatimi çeken evet bazı nikler 5 puanlı oyunların davetine gelmezken bazı niklerle süreki çoklu oyun oynadığı. tebrik ederim dikkatinizden kaçmamış.ayrıca birde dikkatimi çeken şu yüksek puanlı üyeler eşit davetleri kabul etmezken direk düşük puanlulara davetsiz gitmesi.bunuda anlayabilmiş değilim. gösterdiğiniz dikkat ve takibe saygılar.tşkler
suat1971 [26.02.08, 16:20 Salı]
ZAC BU KONUDA COK HAKLISIN.CUNKU BOTLU BIR MASAYA GIRIYORSUNUZ DIYORSUNUZ KI BOTUN YERINE OYNAYAYIM HAYIR CEVABI ALIYORSUNUZ NEDE DIYE SORARSANIZ BOT HA BIRE TAS ATACAK VE HIC EL ACMAYACAK VE SIZI ODA YA KABUL ETMEYENLER BOTLA ISI GOTURUP PUANLARI TOPLAYACAKLARDIR...BIZLER ISE PUAN TOPLAYACAGIZ DIYE UGRACAGIZ...AYRICA BU KONU ESLI OYNANAN OYUNLARDA COK OLUYOR MESELE ESINI ALMIS ADAM KARSI TARAFTAN BIRINI ATIYOR VE KARSI TARAF BIR KISI BOTLA OYNUYOR TABI ADAMA SORUYOR ISTERSEN SENI DE ATAYIM PUANINI GITMESIN DIYE ADAMDA BUNU MECBUREN KABUL EDIYOR SONUC 2 BOT RAKIPLERI OLUYOR PUANLAR CEBE GERCEKTEN HILESIZ OYNAYANLARA YAZIK BU KONUDA DAHA KATI OLURSANIZ SEVINIRIM.... MESELA BOT ACABILIR DURUMDA OLSA OLMAZ MI.....BOT KAZANIRSA GERCEKTEN DUSEN ADAMIN PUANINA EKLENSE  NE DERSINIZ....................GERCI BUNUN ICINDE HILE BULURLAR ALLAH SIZLERE KOLAYKIL VERSIN......
KaRaMeLiMmM [26.02.08, 16:28 Salı]
her kazanmaya 5 puan verırsenız cok ıyı olur kaybetmeyede 5 olsun yarım 10
DeMoN58 [26.02.08, 16:45 Salı]
yonetici arkadaslara op arkadaslara bende sabır diliyorum. en zor is insanlarla ugrasmak. herkes isin kolayina kacmak istiyor.
yaren67 [26.02.08, 16:48 Salı]

bu puan sıstemını ilk etapda garipsememe rağmen su anda oyundan cıkamaz oldum.puanların anlık artısı kaybedılısı benım sahsen hosuma gıttı.hile cogu zaman basvurulan bır yontem tek basıma 3 botla oynamak zorunda kaldıgım oldu sırf nasılsa kazandım bot gelsede farketmez deyıp bağlantıyı kesenler var.insanlarımız bır seyi anlamıyor galiba eglence yeri burası oyundan zevk almıyorsan ne dıye insanların zevklerini çalıyorsun ki ? gerçekten güzel bir site benim vazgeçilmezim sizlere kolay gelsin ayrıca GAMYUN sitesini çok kişi bilmiyor bilginize....

kral_eldar [26.02.08, 16:50 Salı]
bu hıleyı herkes yapıyo onune gecersenız super olur haksızlık oluyo
©צцdцмⓓ✿⊱╮ [26.02.08, 16:54 Salı]

Evet hile basi cekiyor... 4.5 yenilgiyle 11 binlerde arkadaslar var ve bunun sans olduguna 5 senelik gamyuncuyum asla inanmam... ve cep telefon üyeleri... bence buda hileli oyunlar ben cep telefonuyla baglanan biriyle asla oynamam.. cünki bu sahislar evlerinde  bilcisayar ellerinde cep telefonu bilgisayrdan  cebinden girdigi puanli nikine tas atabiliyolar... bu faktör le oyundan 2 kati puan veriyosunuz  özendirici :)

ve bu hilenin bir arkadasimizin dedigi gibi karizmayla yada verilen elit üyelik hediyesiyle de alakasi yok... yükseklerde olma istegi bu :)

salonlardada görevli yok... Allahim bizede sizlerede yardim etsin ne diyelim... iki taraf icinde zor ... KOLAY GELSIN

34BADBOY34 [26.02.08, 17:03 Salı]
zac çok haklısın  bi sürü gariplik var puan için yapılan ama şu an en çok moda cep telle hilede aynı nasada hem tel hem de pc le oyun oynayanlar var     Nympeye katılıyorum elit hediye olayını kaldırın bence ve masaları konuşmaya açın hatta oplarla konuşmayıda karizmasız biri hakkını nası savuncak opa nasıl derdini anlatcak neyse puan 100000000 olsa kaç yazar bunu anlamıyan insanlar olduğu sürece ne anlamı var ki sonuçta amaç sadece makara ve iyi zaman geçirmek puan ne dir ki .......
Byrnison [26.02.08, 17:33 Salı]
boşver ne yaparlarsa yapsınlar deyip geçiyoruz bazen ama. oynarken göz göre taş verenlere oyunun sonuna kadar sabredemiyor insan bazen öyle şeyler yapıyorlar ki "yuhh artık" diyoruz. tepki verince de dalga geçer gibi gülmüyorlarmı:) ne diyebiliriz ki başka. Allah ıslah etsin...
nizip27nizip [26.02.08, 17:35 Salı]
ihale oyununda yarım oyunlarda sonradan giren kişilere puan vermemesi yakında oyunların tamamlanmamasına neden olacaktır. oyunun henüz başında düşen birisinin yerine girdiğimiz oyunda boş bir oyun oynamaz kimse bot sistemide olmadı için sorun olacaktır. Ayrıca yeni oyun sisteminde kim ne kadar puan kazanacak hesaplayabilene aşkolsun. kolay gelsin
TuRK_38 [26.02.08, 18:17 Salı]
Şurada puan için hile yapan aptalın ta kendisidir:)) Sanki madalya takacaklar kendisine. Acımayın hiç birine. Binin tepelerine:)) Benden size tam destek. Son zamanlardaki çalışmalar gerçekten hoş, her kim ne derse desin. Çalışmalarınızın devamını diliyorum. Bu arada bir iki kafama takılan hoşnut olmadığım yerlerde özellikle bloglar hakkında var ama burası şikayet kutusu olmadığı için yazma ihitiyacı hissetmiyorum:)) Kolay gelsin...
Wan_KEDISI [26.02.08, 18:36 Salı]
Masadan bir oyuncu atılınca Bot gelmiyor ki. Bot  kopan /  düşen oyuncu yerine geliyor .Yoksa onadamı bi hile bulmuşlar?
kcevahir_ [26.02.08, 18:56 Salı]
ya ben buraya eglenmek ıcın gırıorum stress atmak ıcın  millet hırs icin giriosa bi terslk vardır saten :)
sezer26 [26.02.08, 19:02 Salı]
iyi güzel demişsinde adamlar iki kişi altlı üstlü oturmuş yazışmayıda kağatmış sen sesini çıkartamıyon ozamanda onlara gelsin puanlar  bu gibilerine bir çözüm ltf.teşekkürler
finiShEd_ [26.02.08, 19:03 Salı]
Güzel bu  sorunda  ortadan  kalkıyor  sevindim.Ayrıca  birbirlerine  taş veren  arkadaşlar  basit,kişiliksiz,hazımsız  insandır!..Bu  site  daha  ileri  gitmesi  lazımken  böyle  kıvır  zıvır  işlerle  uğraşmak  NEDEN?.Herkese  Bol  Şans...
Fairmen [26.02.08, 19:16 Salı]
Puan sistemi biraz daha karışık gibi ama zamanla alışacağımızı düşünüyorum fakat uçan puanları ben göremedim. Hile yapanlara tanıklık olduk ama puanları hala aynı..
sky [26.02.08, 19:30 Salı]
Yeni dönemde hile yapanları daha kolay yakaladığınızı ve bu sefer işi daha sıkı tuttuğunuzu görüyorum.. Bunun için sizi kutluyorum..Ayrıca "ama biraz daha puan biriktirsinler ki, silince bir anlamı olsun" demişsiniz buna da sonuna kadar katılıyorum... Çünkü hile ile alınmış puanlar ne kadar yüksek olursa onların silindiğini görmek bana o kadar fazla zevk veriyor :))
ʏ ê ĸ [26.02.08, 23:13 Salı]
zor zor yöneticilerin de işi zor,dürüst oyun oynamak isteyenlerinde işi zor..arkadaşlar gayet güzel dile getirmişler aynen katılıyorum..iyi eğlenceler herkese..
SiyaHGuLL [26.02.08, 23:45 Salı]

Hile yapan bi cok arkadasa sahit oldum hatta suanda puan siralamasinin ilk 30'u icinde yer alanlar daha cogunlukta .. Göz göre göre sirket dedikleri olayin icine düsüyoruz fakat ne yazikki bunu ispatlayamadigimiz icin size söliyemiyoruz söylesek dahi yasagi alan biz olouyoruz ..

özellikle vurgulamak istiyorum Okey'de  ilk 30'un ilk 15'inden itibarine dikkat .. ! cok ciddi bi sekilde insanlarla dalga gecio gibi tas alip tas veriolar ama biz buna müdahele edipte size bas vuramiyoruz illa ispat lasim oluyor .. insanlar o kadar essek mi kalkip masaya su tasi ver bu tas lasim desinler ! kalkipta biz bunu size ispionlayabilelim ..

ama cok bariz ortada hersey .. acik ve net suan ilk 30'un ilk 15'i itibariyle aptal yerine konuldugumuz cok oldu puanlar silindiginden beri ..

0o0_TheRocK_0o0 [26.02.08, 23:47 Salı]
Ellerin Dert Görmesin zac yanındaki kıza yaranmak için taş atanlar var  Buna bende çok şahit oldum ve hala olmaktayım eee suç cezasız kalmamalı :-) emeğinize sağlık
-Cimcime [27.02.08, 01:34 Çarşamba]
700-800 puan alamaz demişssiniz bana rakıp bulıun ben size 6 saatten bin alayım boyle saçmalıkmı olur ben gunluk 10 saat gamyunda kalıyom rahatlıklada 1000 alıyom hilede yapıyorsam silersınizz..
Şahika [27.02.08, 01:45 Çarşamba]
En cok kazananlara baktim simdi ve hayretler icinde kaldim.101 de 2 saat gibi bir sürede bir insan nasil 168 puan alir.Demekki adam süper oyuncu.Valla bravo:)
abi12 [27.02.08, 09:07 Çarşamba]

slm zak başarılar.evet muhteşem hileler yapılıyor bir gün bir arkadaş 1235 puan almış hiç kaybetmese bile ki olanaksız oyun başına 10 dakikadan 22 saat oynaması gerekiyor ki hertürlü insani ihtiyacını monitör başında gidermesi durumunda bu puan olabiliyor bir arkadaş 3000 küsür puan kaybetmiş bu nasıl kaybediliyor. B ence böylelerinin puanı yerine adını silmek gerekiyor bu nedir böyle nebiçim bir toplum olduk. Bukadar basit bir konuda bile insanlık dışı hırslar niye.Bence insan olarak biraz başımızı ellerimizin arasına alıp düşünmemizin zamanı çoktan geçmiş anlık hırslar bizi nasıl bir yaratığa dönüştürmüş. Yoksa bütün bunlar bir şakamı bizim haberimizin olmadığı. Ama hala çok güzel oyunlar oynanabilecek güzide arkadaşlarında olması ayrıca mutluluk veriyor onlara teşekkürler ediyorum. Emekleriniz için tşkl. herkese sağlıklı mutlu onurlu günler diliyorum.

 

 

IIJacK_DawsonII [27.02.08, 12:10 Çarşamba]

 

herneyse, puan çok önemli bir şey değil, bu kadar fazla dert edilmesi de anlamsız bence

ne guzel dedin zac:)  

bide

zaten bidaha puanlar sıfırlanmıcak demiştin gecenki blogunda ozman puanların silinmesinin ne manası var atı alan bırak uskudatı gecsin..:)eger sayet aklına puanları silmek gelirse zaten sistemde kayıtlı diyon hersey ozman darbeyi indir  daha iyi olur:) benimki sadece fikir:)

baslıgında guzel:) cok guldum allahda seni guldursun:) hileye hayır:)

derwish [27.02.08, 14:06 Çarşamba]
Benim yaşım 35 yaklaşık 20 yıllık Tavla tutkunu biriyim ama ne varki bu internette bunca seneki deneyimimi asla oyuna yansıtamıyorum bu yazdıklarım ismi lazım değil bir kaç sitede böyle resmen aslanı kediye boğduruyorlar tavla zevki filan açıkçası kalmadı bende bilgisayarın kullandığı zar biraz daha dengeye yakın olursa eğer bunun bir ayarı olursa oyunların daha çok şansın yanında bilgiyle kazanıldığını gösterme şansımız olur eminim benim gibi düşünen aranızda daha çok tavla sever üyeler vardır onlarında bu nota destek olmalarını önemle rica ediyorum...MDK
JasonV [27.02.08, 14:39 Çarşamba]
peki ya deli gibi oynayıp kasıyosa adam :) günde 900 yapıyosa nasıl anlıcaksın o adamı 900 yaptı dıye silersen buda haksızlık olur :) alıntı deyil alınteri ;)
AYDORA [27.02.08, 15:40 Çarşamba]
bir de sunu unutmamak lazım..şişme kadın severler gibi şişme bot meraklıları da var..1. oyunda dusuyorsun bı bakmısın almıslar 4. botu aşk  yaşıyorlar masa olarak...grup filan ne ararsan var...
Sekerhoca [27.02.08, 16:15 Çarşamba]
Selamlar, Yani sonunda yaptiniz. Tebrik ediyorum sizleri. Artik kimse öyle kolay kolay olmayacak yollara basvurmazlar insallah.Bu uygulamanin Gamyun Ailesine hayirli olmasini diliyorum. Hem Tesekkur hemde Tebrik ederek Islerinizde basarilar diliyorum.
suat1971 [27.02.08, 16:53 Çarşamba]
SEVGILI ZAC BAZI MASALARDA 2 BOTLA HATTA 3 BOTLA OYNAYANLAR VAR MASAYA GIRDIGIMZ ZAMAN BOTUN YERINI ALABILIRMIYIZ DEDIGIMIZDE HEMEN BIZI MASA DISINA ATIP MASAYI SEYIRCIYE KAPALI HALE GETIRIYORLAR BUNA BIR COZUM BULSANIZ.........
bilmecem [27.02.08, 17:08 Çarşamba]
Valla bu yazıdan sonra diyecek hiçbir şey bulamıyorum. Biz mi safız onlar mı?!
özümsözümdür [27.02.08, 17:17 Çarşamba]
bazı oyuncuların puanları ile oyun sayılarına baktığım zaman.kesinlikle gerçek puan rakkamına ulaşamıyorum.geçen bi üye dikkatimi çekti.185 oyun kazanmış 55 oyun kaybetmiş 43 oyundan düşmüş ve mevcut puanı14804 anlayan varmı bu arkadaş kaybederken kaç puanlı oyun oynamış kazanırken kaç. düştükleride cabası.her neyse ya kim ne yaparsa yapsın amaç eğlenmek ve hoşça vakit geçirmek olanlar zaten bunu yapıyo.geriside kendini kandırarak oyalanıyo bırakın garibanlar sanal oyun ya sanal puanlarla avunsunlar.
XMANX16 [27.02.08, 18:26 Çarşamba]

HİLE YE VE HİLECİLERE HAYIRRRRRRRRRRRRRRRR BOYUNLARI VURULAAAA KATLİ VACİPTİRRRRRR

Şaka bir yana 1 puan bile (hile ile kazanılmış) midemi bulandırır.Yakaladığınızı bence puanını silmekten öte üyeliğini yasaklayın yada nicke yasak koyun (direk)

TEŞEKKÜRLER ZAC

İ.B

karakediii [27.02.08, 18:38 Çarşamba]
bukadar çok sanal hile yönteminin oldugunu bilmiordum. hile yapan kisilerin isimlerini yazin gamyuna, ben bu kisilerle oynamak istemiorum çünküüü:)
ZamansizCiglik [02.03.08, 00:17 Pazar]
bence cok guzel bir uygulama okeyde kfur filitresine tasların yakalannması ama bazılarıda tasları msnde yazıyor hıc ozel acımıyorlar o zaman hıle oldugu anlasılmıyor Ama karıstırınca masaya yazanlarda oluyor :)))
i_S_y_a_n_k_a_R [03.03.08, 23:03 Pazartesi]
sevgili zac ben gunluk 999 yapıyorum bi ara 1066 yaptım yasak aldım 1 ay  o zaman limit oldugunu bilmiyordum yenı nıck aldım hergun 999 alacam sike varsa silin sorun ddegıl istersenız butun oyunlarımı izleyin...ben size 6 saatte 1000 yapacagımın garantısı veririm  sorun degıl
KARLARPRENSESI [04.03.08, 22:22 Salı]

İnsanlar hile yapmak istiyolarsa akıl almaz yollara bşvuruyolar.Aynı masada iki farklı nikle cep ve pcden oynayanlar bile var.Ama nereye kadar??Çekirge bir sıçrar iki sıçrarrr... ve üçncüde avuçtaaa ..Hilee her sitede var nolura olsunn oyun oynmayıda gamyunu da swyrummm.

EoLLo_ [07.03.08, 00:58 Cuma]

Bence hile yapanlarin puanlarini sildikden sora  teshir edinki nicklerini salonlarda azcıkda utanmalari varsa giremezler o nickle .En azindan ayni nicki kullanan uyelerde vardir.Böylece yeni bi nick alamk mecburiyetinde  kalacak  ve tabiki sistem bunu taze olarak  algilayacak..Tabi sadece bir fikirdi benimkiside.. Tskler ve kolay gelsin..

                     EoLLo

 

                                             

! Âđι ßєηđє Sâќℓı... [08.03.08, 01:48 Cumartesi]

Selamlar Gamyun Ailesi

öncelikle bu kadar güzel ve kaliteli bir siteyi bizlere sunan emegi gecen herkese teşekkürlersitenize üyeligim henüz 1 yılı doldurmadı ama bende bir cok arkadaş gibi puandan ziyade küfür olayına takmış durumdayım

ben  ilk defa bir yorumda bulunuyorum bundaki amacımda hile yapan insanların kücükde olsa belki bir ihtimal ders cıkarmalarıdır ben eski puan sisteminde zaten yeni üye oldugum icin puan derdinde degildim ama yeni sistemle birlikde kendimi sınamak acısından puan yapma hevesine düşdüm pişmanda oldum ama neyse :)

sadece hakkımla puan yapmak icin daha önceki arkadaş ortamından uzaklaşdım ve yeni bir rumuz aldım kendimi farklı biri olarak tanıttım bundaki amacım kesinlikle dostlarımdan tek bir puan bile almamakdı ve şuanda oynadıgım oyunda en üst sıralardayım :) bu yazıyı okuyan herkese saygılar.

bu arada sayın zac (zeki bey) işinizin cok zor oldugunu biliyorum ve kolaylıklar diliyorum kısmetse aklımda cok farklı bir kac düşünce var bunlarıda en kısa sürede güzel bir yazı şeklinde sizlere iletmeye calışacagım ama ben kesinlikle bir pc uzmanı vs degilim zormudur kolaymıdır bilemem bu düşünceleri sadece bir iyi niyet olarak düşünürseniz sevinirim

bu arada adım bende saklı rumuzumdaki isim gercek degildir :)şayet oynadıgım ve yeni ismimle tanışdıgım bazı arkadaşlarım da bu yazıyı okuyorsa hepsinden özür dilerim:)

aydogan1817 [09.03.08, 22:38 Pazar]

merhabalar sayın yonetici

benım sorunum size gore basıt bır durum olabılır  sorumun  resım yukleyememe resım yukleme bolumunden 512 kb asmayacak sekılde de yuklemeler denemem halde yınede yuklenemıyor bunun ıcın yardım destek bolumune yazdım ama nafıle cevap yazan olmadı. umarım sız bunu yetkılılere ıletır ve yardım destek bolumu ıle ılgılenen arkadaslarımız bıze yardımcı olurlar. tesekkur ederım.

A_S_L_I_M [28.03.08, 01:24 Cuma]
valla inanılmaz sinirliyim ben bu gamyunun taş dağılımına akıl sır erdiremedim artık oyunlar zevk vermez oldu başlıyorsun oyuna taş dağılıyor 2. taşı çekip adam tak diye elden bitiyor bu böyle oyun sonuna kadar devam edip gidiyor. NELER OLUYOR birilerinin çerezimi oluyoruz bu konuda açıklama istiyorum madem baştan birilerinin yeneceği garanti biz niye tırmalıyoruz BU TAŞ DAĞILIMI NEYE GÖRE YAPILIYOR ???
SeKeyyy_ [31.03.08, 08:17 Pazartesi]
sLm zac beLki sacma beLkide banane ama ben haksız yere 3 gun ceza yedim natty tarafindan beLkide sevgiLi natty bunu gorunce yine ceza vericek ceza yememin bir onemi yok...fakat bana yapiLan haksızLiqin bir onemi var burada kısaca konuya geLiyorum.bayer nickli arkadasimi surekLi botLarLa oynarKen goruyordum ve birgun masasina gittim bot lazimmi dedim beni masadan atti ustune usLuk özeLden kufurLEr yagdırdı bende nattyi gorunce durumu anlattim benimLe dalgami geciyorsun ben saLakmiyim dedi neyse ispatlayamadim ama sonunda ne oLdu bayerin hiLe yapiLdigi anLasiLinca top Listesinden siLindi..burdan nattye sesLeniorum bende bir chat sitesinden senden daha ustu duzeyde bir gorevLiyim ve hic bir userimi sebepsiz sacma nedenLerden doLAyi serverden uzaklastirmiyorum userlerime saygı gosteriyorum sizin gibi kabaca davranmıyorum..tabi simdi mutLuyum nedeni ise bayerin sucunun anLasilmasi oLdu.beLki aLakasiz ama ben bu konuyu diLe getirdi bir hiLEyi bir hak yenilmeyi anlatmaya caLisirken benim hakkım yeniLdi!bunu diLe getirmek istedim saygıLarimla...belki bu blogu yazdim diye ceza yiyecegim ama dedigim gibi onemi yok
morsiyah [31.03.08, 13:46 Pazartesi]
Hile yapanların nicklerini bizler de bilip ona göre davransak olmaz mı?Hile yapanlarla aynı masaya oturduğumuzda yenilceğimiz kesin bir şey.Hile yapanları açıklayın ki bize de haksızlık olmasın.
ultrAslan_28 [06.04.08, 21:06 Pazar]

gamyun sakinlari uyunin hile basini almis gidiyor siz uyuyorsunuz malesef adamlar acik acik yaziyor  ne lazim diyen  nerde bu oplariniz grevdelermi  bilelim dimi dogal hakkimiz zac uyanin uyanin artik gamyun gamyunluktan coktan cikti

 

morsiyah [07.04.08, 16:31 Pazartesi]
Şu yeni ekleyeceğiniz oyunları ne zaman açıklayacaksınız.Meraktan çatladım.
Gözlerin.. [20.04.08, 04:01 Pazar]
slm zac hastayim sana bu kadar gardas baska sözüm yok basarilar sen isini bilirsin...kolay gelsin sizlere
QUANDO [02.05.08, 21:15 Cuma]
PEKİ İLK 30 DAKİ KİŞİLER BU PUANİ NASİL ALİYOR MERAK EDİYORUM BUNLAR ALİN TERİ DEGİL SİZDE BİLİYORSUNUZ
BardOK [31.05.08, 16:20 Cumartesi]
Yenilip yenilip siz şirket kurmuşsunuz hile yapıyorsunuz diyen çamur arkadaşlara bir yaptırımınız varmı acaba
grandhustle [06.08.08, 18:09 Çarşamba]
o kada yüksek puan alan arkaşların o puanların hepsinin alın teri olduğuna inanmıyorum...
Mets. [16.10.08, 11:10 Perşembe]

İHALE SALONUNDA YAPILAN VE BİZİ GAMYUNDAN SOĞUTAN HİLEYİ BURAYA YAZMAYA KARAR VERDİK

ŞU AN İHALE SALONUNDA 1.OLARAK GÖRDÜĞÜNÜZ KİŞİ ADINI HER HAFTA DEĞİŞTİRDİĞİNDEN NE YAZACAGIMIDA BİLMİYORUM. (EN SON NİCKİ GOKTUG.)

BU GOKTUG. İSİMLİ ŞAHIS YA ÇİFT BİLGİSAYARLA OYNUYO YADA Bİ KAÇ TANE MÜRİDİ VAR. ADAMIN HİLE YAPTIĞINI ANLAMANIZ İÇİN İHALEDE GÜNÜN KAZANANLARI LİSTESİNE BAKMANIZ BİLE YETERLİ.

GAMYUN BİR ARA HER AÇILDIĞINDA ÇALIŞAN OYUNCULAR SİSTEM TARAFINDAN CEZALANDIRILIR DİYE YAZI GEÇERDİ.ÇALIŞMAK BURADA HİLE YAPMA ANLAMINDA KULLANILIYOR. !!!!!!!!!!!!

FAKAT BEN VE ARKADAŞLARIM DEFALARCA YAZMAMIZA RAGMEN

ŞİMDİKİ NİCKİ,GOKTUG. DAHA ÖNCEKİ BAZI NİCKLERİ, O.M.G. AGLAYAN KALB,BALER,ROYALPLUSH,ESKİŞEHİRSPOR VS VS. HALA YASAKLANMADI

GAMYUNA YAZMAYA BASLADIĞIMIZDA ADAM 16 VEYA 17.CİYDİ

ŞU AN İHALEDE LİDER,OYUNDAN SOĞUDUK,SALONDAN SOĞUDUK

BASİT Bİ ARGO KONUŞSAK CEZA ALIYORUZ

ADAM RESMEN SUÇ İŞLİYOR

GAMYUM YÖNETİCİLERİNDEN KONUYU İNCELEMESİNİ VE BİR AÇIKLAMA YAPMASINI BEKLİYORUZ.

XXL_MAN [28.04.09, 00:12 Salı]

slm zac. ve sevgili gamyunseverler  :)  benım de  bır ıstegım olacak

bu puanlar masalarda gorunmesın .özel odalarda olsun

masaya gelen puanlara bakıp ya kacıyor yada

hava olsun dıye oyunseverler  :(      ( hileseverler  )   hileye başvuruyorlar.

tabı boyle oluncada oyunun zevkı kalmıyor.

gamyun severlere bol şanslar dıler ,sizlerede kolay gelsin derim.

sonce [03.10.09, 20:58 Cumartesi]
bilardoda ıstakanın ucu başka yere bakıyo ıstakanın topla alakası yok ama topları tek ıstakada bana sıra gelmeden adam oyunu bitiriyo hile yokda ne acaba merak ediyorum ben bu işi açıkçası bunların önüne geçilmiyomu böyle insanları hemen puanlarınla birlikte gamyun dan silin
BlaCKeEaglE07 [03.12.09, 19:22 Perşembe]
knight metin2 gibi oyunlarda normal ama bu oyunda kesinlikle olmaması lazım
esorhun [03.05.10, 21:04 Pazartesi]
bu ouyunlar zevk için oynanmalı hileye hurdaya baş vuranlar .aptallaın ta kendisidir .
BY_JOKER_ [01.08.10, 17:25 Pazar]
ZAC  SENIN BAHSETTIGIN HİLELERİ ARTIK KIMSE YAPMIYOR O   COK ESKIDENDI ZMAN  DEĞİŞTI  YONTEMDE  DEİŞTI     EN BASIT PİŞTIDE  NASIL HILE  YAPTIKLRINI SOYLEYM  2 ARKADAS  ANLAISYOR BIRI DANDIK CAKMA  NCIKLE GELIYOR  201 BLOFLU  MASA ACIYORLAR DIGER ARKADAS HEP BLOF YAPIYOR  DANDIK NCIKLE  KISIDE  HEP EVET DIYIP 2 DAKIKA OYUN BITIYOR  BUNU  YARIM SAAT YAPTIGINI  DUSUN   30  DAKIKA  500   DENFAZLA  PUAN   GARANTIDIR YAPAN COK KRALIK ODALAEDA VE SALON10 DA   VE BRI COK OYUN SALONUNDA   NE TUR HILE YAPIYORLAR HEPSINI BILIYORUM  EGER BİR KATGIM OLR SA YARDIM ETMEK ISTERIM BENDE   ESKI KRAL HILECILERDENIM KIMSE  SU DEKEMEZ ELIME HILE  KONUSUNDA AMA  ESKIDENDI Z AMANLA INSAN HER SEYDEN SIKILIYOR HER SEYDEN
d_meerdas [29.08.10, 17:31 Pazar]
Bende bu siteyi çok sewiorm bayılıorm ama gercektn cok acaip insanlar wr çözemedm her nese ben hepiniz adına sunu diorm Çarşı hileyede karşı :D:D üzülmyn arkadaslr çarşı bu sorunuda çözcek eminm...:D:D Hepinize Bol Şanslar....
azrailciim [10.10.10, 22:40 Pazar]
BOŞA UGRAŞMAYIN ADAMLAR HİLE APTIKCA SİZ BAKACAKSINIZ YANLIZ BU SİTEDE BU YORUMLARI APANLARIN HEPSİDE O HİLELERİ ARIYOR
ceronimo22 [12.11.10, 19:22 Cuma]
GÜNLÜK 600-700 puan uğraşılırsa yapılabilir.nitekim  3-4 gün üst üste yaptımda. fakat hemen oyunda kaybedenlerin suçlamalarına maruz kalıyorsun.ondan sonra hadi kıytırıktan moralin bozulsun.bide laf kavgası sonunda ya sinir olup çıkacaksın yada oplar tarafından atılacak bir söz söyleyeceksinki yine olan sana olcak.bu  sonuçta oyun bilmiyorum puanlamada birinci olanlara altın madalya veriliyormu? yada yıl sonunda  banka hesaplarına zac yüklü miktarda paramı yatırıyor.:) sonuçta oyun fazla kaptırmamak lazım.
Yorum yapabilmek için sol taraftaki menüyü kullanarak kullanıcı girişi yapmalısınız.

Üyeliğiniz yok ise ücretsiz üyelik için tıklayınız.
Gamyun.net üzerinde yayımlanan blog yazılarının içeriğinden tamamı ile üye sorumludur. Yazılanların doğruluğundan veya telif haklarından Gamyun.net sorumlu tutulamaz. Site kurallarına aykırı bloglar, şikayet edilmeleri veya yöneticilerin karşılaşmaları durumunda üyeye haber vermeksizin silinecek ve gerekli görüldüğü durumlarda üyenin Gamyun.net servislerinden faydalanma hakkı iptal edilecektir.
Ana Sayfa | Hakkımızda | Yardım ve Destek | Gamyun'a Reklam verin! | Türkiye'nin En İyi Oyun Sitesi
Okey | Banko | 101 | Kastet | Batak | King | İhale | Satranç | Dama | Bilardo | 3 Top | Tavla | Briç | Kelime Oyunu | Kelime Kule | Oyun