gamyun.net'i doğru görüntüleyebilmek için tarayıcını güncellemelisin, güncelleyemiyorsan başka bir tarayıcıyı ücretsiz yükleyebilirsin.

BLOG

Senli Saatler

19 Mayıs 2016, 21.57
A- A+

Seninle saatlerce o kadar uzun uzun konuşuyorum ki cevap vermiyorsun bunu da beklemiyorum zaten,sadece ben konuşuyorum ve sadece sen dinliyorsun.Ne zaman kendimle kalsam sen saati başlıyor sanrısal sancılar çektiğim dünyamda. O zaman bütün zamanlardan münezzeh ve bütün mekanlardan ırak.
Anlatıyorum, aklımda ,ruhumda sana brikmiş ne varsa bir çağlayan gibi akıtıyorum.
Hiç çıkılmamış; varlığı ve yeri unutulmuş ve hatta var olmamışlığı kabul edilmiş yerde tozlarla kaplı ne varsa, bir nefes darbesi indiriyor ve ilk defa görmüşçesine sana anlatıyorum.
Ne görüyor ,ne düşünür bana ne cevaplar saklıyorsun bilmiyorum.Umrumda da değil aslında sadece dinle ve özümse.
Bir göl gibisi ,hayır hayır bu haksızlık olur bir derya gibisin derinliğini ve sınırlarını kestiremediğim bir derya…
Ne zaman beni bana bıraksalar tüm hüzünlerimi sahile bırakıp işte o zaman salt ben olarak giriyorum derinliğine ve sınırlarını bilmediğim o deryaya. Boğulmaktan ve kaybolmaktan korkmadan yüzüyorum ve suların her yanımı sarmasına izin veriyorum.Derinliklerinde kendi diplerimi görüyorum. Taa k sahilde birileri belirene kadar işte o zaman ruhumu sende bırakıp ,bedenimi sahilde bıraktığım hüzünlere sarıp çıkıyorum deryadan, ruhumla bedenimi çocuk neşesiyle vuslat anının büyüsüne kapılacağı zamana bekleyerek…

Kuğ__
12.02.210

YORUMLAR

20 Mayıs 2016, 16.58
Sevdiğine trans halindeyken , sevenin açığa vurduğu zengin aşk duygularından bir esinti.Çok beğendim.
Yorum yapabilmek için ÜYE GİRİŞİ yapmalısın