gamyun.net'i doğru görüntüleyebilmek için tarayıcını güncellemelisin, güncelleyemiyorsan başka bir tarayıcıyı ücretsiz yükleyebilirsin.

BLOG

gamyun ile terapi :)

12 Temmuz 2016, 18.40
A- A+
Uzun zamandır hiç yazmıyordum. ister istemez zaman geçince yaşanan şeylerde çoğalıyor. .
Bakıyorum da bundan bir kaç yıl önce yazdıklarımla şuan yazacaklarım arasında dağlar kadar fark var.Zaman geçtikçe dertler de büyür derler ya hani hah artık gerçekten ona inanıyorum. Eskiden ne küçük dertlerim varmış oysa şuan ise  ele avuca sığmayacak kadar çoğaldı sorunlar.. 
Buna bir çare bulmalıydım. Gamyunda  geçirdiğim zamanlar geldi aklıma. yüzüme bir gülümseme geldi..Sonra tebessüme dönüştü hemen. Saliseler sonra kafamdaki ampuller yanmaya başladı :) Sıkıldığında, moralin bozulduğunda, aşkına karşılık bulamadığında ya da işler hep kötüye gittiğinde panikleyip ağlamak en kolay yol. Bu hatayı yapmayalım artık. :) Bunlarla başa çıkmak için yatağa girip yorganı burnuna kadar çekip saatlerce ağlamaktan daha etkili çözümler biliyorum. .)
Farklı terapi yöntemleriyle kendini daha iyi hissedebilir, bedenini ve ruhunu dinlendirebilirsin. Üstelik bunu yapmak için kimseye ihtiyacın yok. gamyuna gir arkana yaslan derin nefes al ve kollarını sıvayıp terapiye başla:) 

YORUMLAR

13 Temmuz 2016, 08.42
değişir işlerya olur öyle muhabbetler al boşa sür işte. atla deve değilya midyum beden stresin varmış rahat ol. kazara üzülürsünde bizide üzersin!!!!!!!!!!!! sonra. bi kaç gün önce bi yazı gördüm burada tam bi sömürüydü. atalarımız anlatta suya anlat içinde biriktirme demişlerya hani senmisin bunu diyen buda benim istismarım olsun diyenler pattadanak çıkıyor işte napacaksın. korktum budamı öyle diye neyseki lightmiş sevindim yahu
13 Temmuz 2016, 11.21
Zaman !! Geçiyor  hiç kimse aynı kalmıyor kendin büyüdüğün gibi dertlerini de, kendinle beraber büyütüyor insan. Bugünkü dünyamızda aynı kalmak mümkün değil zaten.Dertlerimi unuturum kendimi de avuturum gamyun sağolsun diyenleri hiç duymadım :))Yine de siz gamyuna gellin arkanıza yaslanın:) derin  nefesler alın çünkü buna gerçekten ihtiyacınız olacak :))
13 Temmuz 2016, 16.22
Sokakda ya da okulda çocouklara bakarken hep şu cümleler dökülür dilimden . " ah keşke tek sorunum mızıkçıklık den arkadaşlarım olsaydı. ya da istediğim oyuncağın alınmaması"
hep böyle bir veryansın geçer dilmden aklımdan. sorunlarımız hep böyle küçük kalsaydı. Ama zaman geçiyor bizler büyüyoruz büyüdükçede sorunlarımıza da büyütüyor.
Yorum yapabilmek için ÜYE GİRİŞİ yapmalısın